Pozvánka na vánoční akademii - besídku

Vážení rodiče a prarodiče, srdečně Vás zveme na tradiční vánoční akademii, kterou pro Vás chystají děti i učitelé. Akademie se bude konat v pátek 20. prosince 2019. Děti pro Vás nacvičily se svými učitelkami program písniček pohádek a hudebních improvizací. Také na Vás čeká sladké občerstvení a bramborový salát. Začátek akademie bude v 8:30 a předpokládaný konec asi 11:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Rozsvícení vánočního stromu 2019

Vážení rodiče, zveme Vás na tradiční akci "Rozsvícení vánočního stromu". Akce se koná v sobotu 30. listopadu v Lázních Libverda u Bikecentra od 16 hodin. Přijďte podpořit naše děti při vystoupení a navštivte náš stánek s krásnými výrobky dětí i učitelek. Začněte advent s námi.

Třídní schůzky 19. 11. 2019

Vážení rodiče,

v úterý 19. 11. 2019 se od 15:30 hodin konají třídní schůzky. Přijďte se podívat na vylepšené prostředí školy. Dozvíte se, co škola připravuje na závěr kalendářního roku a dostanete informace o chování a prospěchu Vašich dětí.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že příští týden budeme mít podzimní prázdniny prodloužené o dva dny ředitelského volna. V pondělí je státní svátek, v úterý a ve středu jsou oficiální podzimní prázdniny, ve čtvrtek a v pátek ředitelské volno. Důvodem je pokládání nových podlah v horních třídách školy. Děti půjdou do školy v pondělí 4. listopadu. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné podzimní dny volna.

Třídní schůzky 23. 9. 2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na první třídní schůzky v tomto školním roce. Schůzky se budou konat v pondělí 23. 9. od 15:30 hodin. Seznámíme Vás s akcemi školy pro tento školní rok, pochlubíme se další modernizací školy, která proběhla o prázdninách a budeme Vás informovat o chování a prospěchu Vašich dětí. Těší se na Vás celý pedagogický sbor.