Třídní schůzky 19. 11. 2019

Vážení rodiče,

v úterý 19. 11. 2019 se od 15:30 hodin konají třídní schůzky. Přijďte se podívat na vylepšené prostředí školy. Dozvíte se, co škola připravuje na závěr kalendářního roku a dostanete informace o chování a prospěchu Vašich dětí.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že příští týden budeme mít podzimní prázdniny prodloužené o dva dny ředitelského volna. V pondělí je státní svátek, v úterý a ve středu jsou oficiální podzimní prázdniny, ve čtvrtek a v pátek ředitelské volno. Důvodem je pokládání nových podlah v horních třídách školy. Děti půjdou do školy v pondělí 4. listopadu. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné podzimní dny volna.

Třídní schůzky 23. 9. 2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na první třídní schůzky v tomto školním roce. Schůzky se budou konat v pondělí 23. 9. od 15:30 hodin. Seznámíme Vás s akcemi školy pro tento školní rok, pochlubíme se další modernizací školy, která proběhla o prázdninách a budeme Vás informovat o chování a prospěchu Vašich dětí. Těší se na Vás celý pedagogický sbor.

Organizace posledního školního týdně 2019

Pondělí - 7:30 - 12:00 - rybízové dopoledne (sklizeň a zpracování rybízu - koláč, šťáva a džem)

Úterý    - 7:30 - 16:00 - výlet do Mirakula

Středa  - 7:30 - 12:00 - pasování prvňáčků na čtenáře, úklidové práce

Čtvrtek - 7:30 - 12:00 - zmrzlinové dopoledne - výlet na kolonádu

Pátek   - 7:30 -   9:00 - vysvědčení (oběd v MŠ již není)

Školní výlet

Školní výlet 2019

Vážení rodiče, tradičně ukončujeme školní rok výletem. Protože byly děti nadšené loňským výletem, opakujeme stejné místo a opět navštívíme komplex Mirakulum v bývalém vojenském prostoru Milovice u Lysé nad Labem. Výlet se koná v úterý 25. 6. 2019.

• Sraz bude v 7:15 - 7:45 v budově školy.
  • S sebou budou mít děti batůžek se svačinou a pitím.
  • Dejte dětem lehké sportovní oblečení i obutí (teploty budou vysoké)
  • Nutné jsou plavky a ručník, opalovací krém, pokrývka hlavy proti slunci.
  • Vhodné je malé kapesné na zmrzlinu.
  • Oběd dostanou děti v místní restauraci - brambory a řízek.
  • Vhodná je baterka pro cestu podzemím (stačí svítilna v mobilním telefonu).
  • Pokud vaše dítě bere léky, dejte mu je s sebou.
  • Návrat plánujeme kolem 16. hodiny, upřesníme telefonicky, abyste si mohli své dítě vyzvednout na dohodnutém místě.
  • Pokud nevíte, co je Mirakulum, vyhledejte si na našich webových stránkách fotografie z loňského výletu.