• h-0.jpg
  • h-1.jpg
  • h-2.jpg
  • h-3.jpg
  • h-4.jpg
  • h-5.jpg
  • h-6.jpg
  • h-7.jpg
  • h-8.jpg

Zpráva pro rodiče o opatřeních školy ZŠ Lázně Libverda

Zpráva pro rodiče o opatřeních školy ZŠ Lázně Libverda

Vážení rodiče,

touto cestou Vám sdělujeme informace o mimořádné situaci v naší škole. Škola je do odvolání uzavřená, ale ve škole je každý den od 8:00 do 12:00 hodin služba, držená pedagogy. Pokud potřebujete potvrzení pro poskytnutí ošetřovného pro dítě do 10 let, můžete si ho v těchto hodinách vyzvednout. 

Zajištění výuky:

Mnoho rodičů žádalo o informace, jak mají se svými dětmi doma pracovat. Prosíme tedy rodiče o zaslání  e-mailové adresy na adresu školy , na kterou Vám budou třídní učitelky psát pokyny a úkoly. Žáci druhého stupně, kteří mají učebnice nebo pracovní sešity ve škole, si je mohou v dopoledních hodinách vyzvednout. 

Prosíme o spolupráci a přejeme Vám zachování zdraví a optimismu, které je pro tuto vypjatou dobu nejdůležitější.

                                                                                                                 Mgr. Gabriela Ouhrabková                                                                                                                                ředitelka školy